לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 03-6200430לחץ לחיוג
עטים לעסקים
בין לקוחותינו
צור קשר
 
 
מבצע

סוף המידע

אין מוצרים נוספים


חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2

 

 

מתנות לכנסים

היום בכל תערוכה, ועידה מקצועית או כנס לקוחות כמעט בוודאות שיחולקו מתנות ללקוחות או מתנות ממותגות למבקרים של אותה התכנסות.
המטרה בחלוקה של מתנות ללקוחות הוא להגדיל את החשיפה למותג או לשירות חדש שהחברה מציעה לקבל את תשומת ליבם של הלקוחות ולגרום להם הרגשה טובה עם הגעתם או עזיבתם את התערוכה.
מתנות לכנסים  הינו דבר מקובל המשמש למינוף המותג שלכם או המסר השיווקי שאתם מבקשים להעביר, בדרך כלל מתנות ללקוחות הינו דבר יעיל מאוד מכיוון שברוב המקרים קבלת מתנה בדרך מעוררת אצל האדם המקבל אותה צורך להחזיר טובה בחזרה.

מתי מחלקים מתנות ממותגות לכנסים ?

אפשרות ראשונה היא לחלק את ה מתנות לכנסים  בתחילת האירוע, עם הגעת קהל היעד לאירוע, הדבר יוצר תחושת נעימה כבר עם תחילת האירוע ומשב את תשומת לב הקהל למסר שאתם רוצים להעביר כבר בהתחלה.
אפשרות שנייה היא לחלק את המתנות הממותגות לכנסים בסוף האירוע, במידה ובניתם אירוע מוצלח במיוחד והשארת רושם חזק על הלקוחות, חלוקת מתנות ללקוחות בסוף האירוע תמשוך את ההרגשה הטובה ותעורר את הזיכרון הטוב מהאירוע בכל פעם שהקהל שלכם ישתמש במתנה או ייחשף אליה .
כמובן, שאין מדובר בכללי ברזל, אפשר לחלק במהלך האירוע, בהתאם לתצוגה של מוצר מסוים או לאחר הרצאה מסוימת. אפשר גם לחלק מתנות לכנסים בתחילת האירוע ובסופו.

איזה מתנות ממותגות לכנסים הכי כדאי לבחור ?

יש להכין תקציב מראש כלל האירוע, ומתוכו להקצות חלק למתנות ללקוחות. שימו לב שאתם עושים פילוח נכון של קהל היעד שלהם והתאימו לו מתנות ( לדוגמא: מתנות ללקוחות בגיל העשרה – יתאים עטים עם לוגו אבל לא יתאים מצתים ) . זכרו כי היום ניתן להתאים למוצרי קידום מכירות את הלוגו, המסר השיווקי, הצבע והצורה שאתם רוצים ובכך למקסם את המסר השיווקי שאתם מבקשים להעביר. בניית מסר שיווקי טוב, יחד עם מתנה יפה ושימושית ייתן אפקט פירסומי ושיווקי מתמשך גם לאחר סיום הכנס או התערוכה .

לנו בקאובוי מוצרי פרסום יש ניסיון רב ומבחר רחב של מתנות לכנסים. נשמח להעמיד לכם מניסיונו בתחום לפני כנס שאתם עורכים וזאת על מנת שתפיקו את המקסימום. צרו איתנו קשר להתייעצות ללא התחייבות.

 Copyright © 2024 cowboy.co.il. All rights reserved.

https://www.cowboy.co.il/%D7%9E%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%AA%2D%D7%9C%D7%9B%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%9D%2D%D7%95%D7%AA%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%9B%D7%95%D7%AA/c-61-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp