לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 03-6200430לחץ לחיוג
עטים לעסקים
בין לקוחותינו
צור קשר
 
 

סוף המידע

אין מוצרים נוספים


חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2
 
 
 

לאירוע מושלם - מתנות לאירועים


חוגגים אירוע ? מזל טוב ! ! ! לפני שאתם עורכים את החגיגה הגדולה של הבר מצווה , חתונה או כל אירוע אחר כדאי לעשות תכנון מלא ומקופד של המאורע. חלק קטן ומשמעותי יכול להיות רכישה של מזכרות לאירועים. בשוק של היום יש מגוון רחב של מתנות לאירועים שניתן לרכוש , מבלי להכנס להוצאה גדולה מידי, מזכרות לאירועים שיהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח.
מה עושים לפני שמזמינים מזכרות לאירועים ?


מה עושים לפני שבוחרים מזכרות לאירועים


קודם כל, יש להכין תקציב כולל לאירוע כולו, ולהשאיר חלק קטן לקנייה של מזכרות לאירועים. חשבו היטב על כמה אתם מוכנים להשקיע ואיזה מזכרות לאירוע יכולות להתאים לקהל המוזמנים שלכם, גם אם התקציב לאירוע שלכם לא גבוה, זכרו כי גם מתנה קטנה יכולה לעשות את העבודה ולהוציא את המוזמנים בהרגשה טובה . האורחים שלכם הגיעו עם מתנות בשבילכם וציפייה להנאה , חשוב מאוד לתת להם הרגשה טובה וכיפית, גם מתנה צנועה בחזרה היא דרך טובה לעשות זאת .

עכשיו, אחרי שיש לנו תקציב, צריך להתחשב בסוג האירוע שאתם מפיקים


יש הרבה מזכרות לאירועים. אותה מתנה שיכולה להתאים לחתונה, לא בהכרח תתאים לבר מצווה או השקה של מוצר. הכינו רשימה של מאפיינים של הקהל שמתעתד להגיע לאירוע – גיל, ססטוס משפחתי, מקצוע , מצב פיננסי ועם מי האורח מגיע ( לבד, עם בת זוג או משפחה מורחבת ) – כל אילו משפיעים מהותית על אופי האירוע כולו, וגם על מתנות לאירועים שאתם מתכוונים לחלק . אכן זה נשמע כמו משימה מתישה, אך כבר שתתחילו להכין את הרשימה, תבינו את נחיצותה ותקבלו רעיונות לגבי אופי מתנות לאירועים שתזמינו . זכרו כי לא מדובר בכמה כסף תשקיעו בכל מתנה, אלא אם היא תתאים למקבל אותה או לא וכאן נמצא כל ההבדל

מתי לתת מזכרות לאירועים

לאחר שבחרתם מרשימת המזכרות לאירועים את המתנה, יש להחליט מתי הזמן הכי נכון לתת אותה. למרות שממזכרות לאירועים משתמע שבסוף האירוע הוא הזמן הכי טוב לתת אותם, יש זמן אחד יותר טוב כדי לתת מזכרות לאירועים והוא ברגע שהאורחים הכי שמחים ובמצב רוח הכי טוב. לרוב הזמן הוא לקראת הסוף אבל לא מתי שהם הולכים, כי כאשר האורחים יסתכלו על המזכרת גם שנה לאחר מכן הם יזכרו דווקא את הרגע הכי טוב, הרגע שהם קיבלו את המזכרת, ועל זה אתם אחראים.
מחפשים להקסים את האורחים שלכם ולעשות להם את האירוע לבלתי נשכח ?
אירוע עיסקי = מתנות עיסקיות
מתנות לאורחים = מזכרות לאורחים להשראת הטעם הטוב לאחר האירוע

צריכים עזרה או סתם מתקשים לבחור מזכרות לאירועים?

בקאובוי מוצרי פרסום נשמח להעמיד לשרותכם את הניסיון שיש לנו בתחום – אם יש לכם התלבטות לגבי רכישה של מזכרות לאירועים \ מתנות לאירועים – אל תתביישו והתייעצו איתנו !

Copyright © 2024 cowboy.co.il. All rights reserved.

https://www.cowboy.co.il/%D7%9E%D7%96%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%AA%2D%D7%9C%D7%A9%D7%9E%D7%97%D7%95%D7%AA/c-50-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp