לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 03-6200430לחץ לחיוג
עטים לעסקים
בין לקוחותינו
צור קשר
 
 
מבצע

סוף המידע

אין מוצרים נוספים


חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2

 

 
 
 
 
 
 
 
מוצרי פרסום שעובדים בשבילך
 
מוצרי פרסום זהו שם נרחב למגוון מוצרים הקיימים בשוק שכל מטרתם היא פרסום.
פרסום העסק, המשרד, החנות, העמותה, החברה, הלוגו החדש, המוטו החדש ועוד ועוד ועוד.
פרסום הנו תחום נרחב ומגוון, בעבר היינו רגילים לראות פרסום על גבי שלטי חוצות, בעיתונים, כרטיסי ביקור ואילו היום ככל שהטכנולוגיה מתפתחת אנו נחשפים יותר ויותר לפרסום על גבי המדיה- טלוויזיה, אינטרנט, גוגל ושלל גדג'טים.
לכן שפרסום הנו חלק כה נכבד בשוק הישראלי ובשוק העולמי בכלל כאן אנו חברת קאובוי מוצרי פרסום נכנסים לתמונה.
אנו זיהינו כמו רבים וטובים אחרים, כי הפוטנציאל לפרסום גלום בכל מוצר שבו אנו משתמשים, רואים, חשים ואף טועמים ביום יום שעה שעה דקה דקה.
אנו בחברת קאובוי מוצרי פרסום ומתנות החלטנו לייבא ולשווק לכם, קהל לקוחותינו, מגוון אדיר, איכותי ונרחב של מוצרי פרסום שיוכלו למלא את כל מטרותיכם בצורה הפשוטה ביותר והמשתלמת ביותר.
לדוגמא העט שבו אתם כותבים היום במשרד, הרי כל משרד צריך עט לא?!, למה שלא לפרסם עליו את שם המשרד שלכם?!, הרי עט זהו מוצר שמיש ביותר על ידי כולם ועל כן אנו בחברת קאובוי מוצרי פרסום
וחברת PENS4U - עטים לעסקים זיהינו את הפוטנציאל העצום הגלום בעט עם מיתוג.
השימוש בעט בכמוצר פרסומי הוא אדיר, זהו מוצר שאינו נזרק לפח, להפך הוא מוצר שימושי ונצרך בכל עסק ובית בישראל.
אנו בחברת קאובוי מוצרי פרסום ובחברת PENS4U - עטים לעסקים
עטים - pens4u שהוקמה במיוחד כדי לתת מענה לעסקים שמעוניינים במיתוג העסק שלהם על גבי עטים -
מייבאים ומשווקים לכם מעל 800דגמים  עטים, עם המילויים הכי איכותיים, עם החידושים הכי חדשניים ועם האיכות הכי גבוהה בשוק.
אלפי לקוחות חוזרים יעידו על כך!
 
יתרונות מוצרי פרסום :
 
1. ניתן למתג על גבי כל מוצר בו תבחרו מ-עטים, מצתים, תיקים, כובעים, כוסות, תרמוסים עם לוגו , מחזיקי מפתחות ואפילו וצייסרים ממותגים וכל שאר המוצרים המתאימים לסלולרי.
2. רעיון שיווקי התורם רבות לקידום ופרסום העסק שלכם.
3. מוצרים שמישים שאינם מתכלים ונזרקים לאחר שימוש חד פעמי כמו עלונים או כרטיסי ביקור.
4. הכפלת השימוש במוצר - ניתן להשתמש במוצר פרסום גם כמוצר פרסומי ושיווקי עבור המטרה אותה תרצו לקדם וגם שימוש בו המוצר אמור למלא. כגון, כובע כהגנה מהשמש בקייטנות, תיקים ממותגים שיכולים לסחוב את ההצעות מחיר שנתתם ללקוח בכנסים או אירועים חשובים ועכשיו הוא נושא עמו את התיק ומפרסם אתכם לכל מקום שהוא הולך.
5. שיטת פרסום הכי אפקטיבית בישראל- הידעתם שאומנם ניתן היום לפרסם כמעט בכל שיטה שקיימת- מעיתונים, שלטי חוצות, גוגל, אולם השימוש במוצרי פרסום הוכח כשיטה כי אפקטיבית בישראל.
6. מוצרים איכותיים ומגוונים- אנו בחברת קאובוי מוצרי פרסום דואגים להתעדכן באופן תכוף בנעשה בשוק הישראלי והעולמי ולייבא ולשווק לכם קהל לקוחותינו את המוצרים הכי חדישים והכי נחשקים ברמה הכי גבוהה. אנו בחברת קאובוי מוצרי פרסום דואגים לייבא ולשווק לכם, קהל לקוחותינו, את מוצרי הפרסום הכי איכותיים בשוק ולכל מטרה בה תחפצו אם זה מתנה מהודרת ללקוח וותיק, אם זה מתנה למסיבת סיום בבית ספר, אם זה שיווק העסק החדש שבדיוק פתחתם או כמתנה לאורחים שלכם בחתונה או מסיבות רווקים או רווקות.
7. מחיר רבותיי מחיר, במקום להשקיע עשרות ואף אלפי שקלים בשנה על קמפיינים פרסומיים אנו מציעים לכם לשווק את עצמכם בדרך הכי פשוטה וטריוויאלית שקיימת- על גבי מוצרים שכולנו משתמשים בהם ביום יום, ככה אתם תמיד תישארו בתודעה של הלקוח. כי זה מה שמוכר תודעה!! אתם באמצעות מוצר פרסומי משווקים את עצמכם בלי שהלקוח אפילו שם לב- הוא כותב ובלי משים רואה את הלוגו שלכם על העט הממותג בו הוא משתמש, הוא שולח את הילד שלו לגן ושם לו כובע להגנה מהשמש ורואה את הלוגו שלכם, הוא יוצא בערב עם חברים לבר האהוב עליו ורואה את המוטו החדש שיצרתם על תחתיות הבירה שהחלטתם להפיק ועוד שלל מוצרים למשרד לבית ועוד.
8. תחום רחב- מוצרי פרסום הנו תחום רחב ואינו מוגבל. אנו בחברת קאובוי מוצרי פרסום ומתנות זיהינו כי בכל מוצר ומוצר ישנו פוטנציאל עצום לפרסום. היום כל מוצר הוא בעל יכולת פרסום ולכן אין הגבלה, השמיים הם הגבול. באמצעות שימוש במוצרי פירסום אתם יכולים להכניס כף רגל בכל מקום בו תחפצו ואינכם מוגבלים לשימוש במוצר זה או אחר תשתמשו בדימיון שלכם ובוודאות תמצאו מוצר שיענה על דרישותיכם.
 
אז לסיכום מה אמרנו? יתרונות מוצרי פרסום הם:
1. אפקטיביות
2. שימושיות לאורך זמן רב - בדגש על מוצרי מתכת
3. איכותיות - אנו משתדלים לייבא את המוצרים האיכותיים ביותר
4. מגוון רחב - ניתן לייבא לפי דרישה ספציפית של הלקוח
5. חדישות מתחלפת באופן תדיר.
6. מוצר רב פעמי.
7.ניצול מרבי לצורך שיווק ופרסום של כל מוצר.
8. ניצול פוטנציאל הטמון בכל מוצר.
9. מחיר!!!!! 
10. השמיים הם הגבול.
 
לאחר כל ההקדמה הזאת אנו סמוכים ובטוחים שתמצאו בחברת קאובוי מוצרי פרסום ומתנות כל מוצר בו אתם מעוניינים לצורך מיתוג, פרסום, שיווק העסק, המוטו, הלוגו, החברה שלכם והמוצרים שלנו
ואנו בחברת קאובוי מוצרי פרסום ומתנות נשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר עם המוצרים האיכותיים והמגוונים ביותר שקיימים בשוק הישראלי והעולמי. 
 
 
 
Copyright © 2024 cowboy.co.il. All rights reserved.

https://www.cowboy.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%2D%D7%A7%D7%99%D7%93%D7%95%D7%9D%2D%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA/c-48-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp