לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 03-6200430לחץ לחיוג
עטים לעסקים
בין לקוחותינו
צור קשר
 
 

חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2
 
 
 
 
מתנות ירוקות - מוצרי פרסום ירוקים
 
תחום מיוחד אשר בשנים האחרונות התפתח בשנים האחרונות וישנו מודעות רבה בקרב האנשים הינו איכות הסביבה כיום אנו חוסכים בחשמל במים ומשתדלים לא לזהם את הסביבה בה אנו חיים.
החשיבה הזו הגיעה גם אל חברות ועסקים במשק אשר רוצים להטמיע את הגישה הזו אצל עובדיהם ואף להראות ללקוחות שלהם כיצד גם להם אכפת מהסביבה בה אנו חיים
 
בקאובוי מוצרי פרסום אנו לוקחים את הנושא צעד קדימה ומייבאים מוצרים אשר הינם ירוקים ממוחזרים וידידותיים לסביבה אשר עשויים בדרך כלל מקנבס או מקרטון דחוס ורואים בצורה בולטת את העובדה שהינם ממוחזרים ולכן אפקט המודעות עולה בקרב העובדים / הלקוחות שלנו.
אנו מגדילים את המגוון של מוצרי קידום המכירות הממוחזרים כל הזמן ומתאימים את עצמנו לדרישת לקוחותינו.
כיום ניתן למצוא מגוון רחב של גימיקים ירוקים החל מציוד משרדי עשוי מקרטון , דפי ממו ופנקסים מחברות ממוחזרות ועד תיקים מבד ממוחזר אשר הינו הפופולרי ביותר בתחום זה וניתן למצוא את שקיות הבד אם זה בסופר או בחנויות הנעליים.
חלק נכבד מהמוצרים הממוחזרים הינם ציוד משרדי אשר נמכרים במחירים אטרקטיבים אם זה דפי ממו, או מעמדים מיוחדים לנייר וכדומה אשר ניתן למתג לוגו או עם כל כיתוב אחר. מוצרים אלו יכולים לשמש כמתנה לעובדים, לחלוקה ללקוחות שלנו, או לשימוש אישי.
 
מתנות ירוקות - מתנה לקידום מכירות
 
כדור הארץ שלנו מתחמם בקצב גדול בכל יום ויום והסביבה שלנו נפגעת עם זה בחי בצומח ובסביבה ולכן התרומה של כל אחד ואחד מאיתנו יכולה להיות משמעותית אם לכולנו תהיה המודעות לכך. אז נכון שלרוב אנחנו חוסכים באנרגיה ומשתדלים לא לזהם את הסביבה ואף אנו ומנסים להסביר זאת גם לילדים שלנו ולשאר האנשים, ולכן מוצרי פרסום ירוקים הינו מתנה מיוחדת ללקוחות שלנו , מוצרי giveaway ממוחזרים הינם מיוחדים איכותים ועלותם הינה גדולה וברגע שאנו מעניקים אותם ללקוחותינו בשילוב הדפסת הלוגו שלנו על המוצר הירוק אפקט הפרסום הינו עצום :
* אנו מעניקים ללקוח מתנה מיוחדת ושימושית.
* הלקוח מקשר בין המוצר הירוק לבין החברה שלנו.
* התדמית שלנו כעסק בעל מודעות לאיכות הסביבה גדל.
*ההרגשה שלנו כעסק ירוק - טובה יותר
 
מוצרי קד"מ איכותיים לסביבה
בקאובוי מוצרי פירסום ניתן למצוא מגוון של מתנות ירוקות, תוכלו להיעזר בנו בכל שאלה בנושא זה ואנו ניתן פתרון מיידי ונתאים לעסק שלכם את המוצר הירוק המתאים ביותר שיעשה את העבודה הטובה ביותר עבורכם
עטים ממוחזרים .
 
תנו למוצר הפרסום לעבוד בשבילכם !

 
Copyright © 2024 cowboy.co.il. All rights reserved.

https://www.cowboy.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D%2D%D7%9E%D7%9E%D7%95%D7%97%D7%96%D7%A8%D7%99%D7%9D%2D%D7%A2%D7%9D%2D%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%95/c-41-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp