לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 03-6200430לחץ לחיוג
עטים לעסקים
בין לקוחותינו
צור קשר
 
 

סוף המידע

אין מוצרים נוספים


חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2

כוסות ותרמוסים ממותגים

כל אחד מאתנו פותח את הבוקר עם כוס קפה או בתרמוס בדרכו או בכניסתו ליום עבודה. חברות גדולות ומשרדים רבים משתמשים בדבר מופלא זה לקדם את מוצריהם על ידי מיתוג כוסות ותרמוסים בלוגו משרדי, תמונה ושלל אמצעים.
מוצרי קידום מכירות אלה יכולות להיות מתנה נפלאה למשרד חדש שנפתח ואף יכולים להוות פרסומת ניידת נפלאה ומוצלחת.
 
בקאובוי תמצאו מבחר רחב היקף של כוסות מפורצלן, פלסטיק, תרמוסים עם לוגו בצבעים שונים ומיוחדים עליהם ניתן להדפיס בשלל צבעים, גוונים ותמונות לפי בחירת לבכם.
אנו מקפידים של מגוון רחב של מוצרים ואנו מעדכנים את מוצרינו באתר באופן שוטף
אנו מייבאים בקבוקי ספורט עם לוגו מסוגים שונים ומחומרים שונים לכן בבואכם לרכוש מוצרי קד"מ ( הדפסה על תרמוסים) אלו אתם מוזמנים להתייעץ איתנו ולשאול אותנו שאלות ואנו אף נערוך לכם הדמיה של המוצר עם הלוגו שלכם ללא עלות.
 
כוס עם לוגו
בקאובוי אנו מתמחים בתחום מיוחד של עטוף של כוסות, אנו עוטפים את כל שטח החוץ של המוצר בתמונה צבעונית מלאה או פרסום בצבע מלא כפי שתבחרו, ככה הגדלנו את שטח הפרסום ואף עיצבנו מוצר מיוחד. שיטה זו מתאימה לחברה שמעוניינת להכניס כיתוב או תמונה צבעונית מלאה.
 
מתנה ללקוחות
זהו מוצר שכיח, אין משרד או חברה או אף בית בישראל שאין לו כוסות לצורך שתייה חמה. דמיינו לעצמכם שבכל בית בישראל מתנוסס הלוגו שלכם לעיני הלקוח כמעט בכל בוקר, צהריים וערב.
כמו כן, פרסום על בקבוק שתייה הנו פרסומת ניידת לכל דבר ברכבת, באוטובוס באוטו בדרך לעבודה, למשרד אתם יכולים לחשוף קהל ציבור נרחב לפרסומות לפי בחירתכם.
 
הדפסה על כוסות - כוסות טרמים עם חריטה
כוס טרמית - הנה פתרון מצוין לקיץ - מוצר זה הנו שימושי ומגיע בשלל צבעים , רק למלא את הקפה בכוס ולקחת איתנו לדרך - אנו ממליצים ללקוחותינו לחלק לעובדים ספלים מיוחדים אשר הנם טרמיים מכיוון שהלקוח יעשה שימוש חוזר במתנות הפרסום שהוא קיבל.
 
בקבוק ספורט - מתנה פרסומית אשר מתאימה ללקוחות אשר עוסקים בספורט או מבצעים הליכות או אף יוצרים לטיולים/ גיבושים, מוצר שימושי ביותר בעלות זולה - תפוקה גדולה - חשיפה ללוגו שלכם!
כוס עם לוגו - מתנה מקורית ליום יום

Copyright © 2024 cowboy.co.il. All rights reserved.

https://www.cowboy.co.il/%D7%94%D7%93%D7%A4%D7%A1%D7%94%2D%D7%A2%D7%9C%2D%D7%9B%D7%95%D7%A1%D7%95%D7%AA/c-66-1-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp