עטים לעסקים
בין לקוחותינו
צור קשר
 

חיפוש מתקדם

מספר התווים המינימאלי: 3

 

 
 

מצתים

מצית הינו כלי קטן הנועד להדלקת אש. המצית הומצא במאה ה-19, אך מציתים נכנסו לייצור המוני והפכו להיות פופולאריים רק בתחילת המאה ה-20. בשוק של ימינו יש מצתים הפועלים במספר דרכים:
מצתים המבוססים על סיבוב של אבן צור קטנה, זו יוצרת ניצוץ שיוצר להבה עם הדלק שיוצא מהמצית.
מצתים עם לוגו המובססים על גביש מיוחד שמגיב ללחץ פיזי בכך שהוא יוצר זרם חשמלי זעיר, וזה יוצר להבה עם הדלק שיוצא מהמצת.
המדינה שמייצרת מצתים לכל העולם הינה סין !
את כל המצתים שברשותנו אנו משווקים מהמזרח הרחוק תוך מתן דגש על מצתים אשר מיועדים לפרסום דהיינו חלקים ללא הדפס

בין סוגי המציתים שתמצאו בקאובוי מוצרי קד"מ :

-הדפסה על מצתים

-מצתים עם כיתוב

- מצתים עם לוגו

  • מצתים עם לוגו ופנס

  • מציתים עם פותחן

  • מציתים אלקטרוניים

  • מציתים הפועלים על אבן

  • מציתים כמוצר לקידום מכירות
אנו בקאובוי מוצרי פרסום מציעים לך מגוון מוצרים קידום מכירות, ובניהם מציתים, שמטרתם היא חלוקה בכמויות גדולות ללקוחות ומטרתם היא הגדלת החשיפה למותג החברה, כתובת שלה ומספר הטלפון, וזאת בהתאם לאופי העסק, כמות הלקוחות שלו והמיתוג הרצוי. ישנם מספר רב מוצרים שמתאימים מלבד מציתים ממותגים בקטגוריה זו ( גפרורים , קיסמים, עטים ) העונים לדרישות לצורך מיתוג מהסוג הנ"ל . ניתן להוסיף למוצרי פרסום אלו כל כיתוב או לוגו ואנו בטוחים כי מספר רב של לקוחות שלנו חשופים ללוגו או למסר השיווקי שלנו מספר פעמים ביום וזה למעשה המטרה שלנו. מעבר לבחירת הכיתוב ו \או המותג ניתן גם לבחור את סוגי הדפסה על מציתים , העיצוב הרצוי והצבע שהכי מתאים לנו . לנו בקאובוי מוצרי פרסום יש ניסיון רב עם מגוון לקוחות , החל מעסקים קטנים ועד חברות גדולות ונשמח להעמיד לרשותם מניסיונו בתחום כך שתוכלו לקבל את המיתוג הרצוי בתקציב שעומד לרשותכם.
מצתים ממותגים הינם חלק בלתי נפרד מחיי היום יום של קהל המעשנים !
במקרים דחופים יש באפשרותנו לספק חלק מן המוצרים בדף זה באספקה מהירה של מספר ימים בודדים.

הדפסה על מצתים

עבור קהל המעשנים שבנינו מצתים עם לוגו הינם פריטים נחוצים, בגלל השימוש הרב שעושים בו, מספר פעמים ביום, וגם בגלל הנטייה של המציתים שלנו ללכת לאיבוד ולכן תמיד כיף לקבל עוד מצית שתשמש אותנו בוודאות מתישהו. היום מצתים וגפרורים עם לוגו עם חובה בכל פאב ומסעדה.
גם חברות גדולות, שמנסות להימנע מעידוד עישון, לעיתים מזמינות מציתים כחלוקה לעובדים או לקוחות, בעיקר בימי קמפינג או לסדנאות בישול שם מצתים ממותגים יכולים להיות שימושיים ביותר.

מצית כאביזר אופנה מעבר לאמצעי להדלקת אש, מציתים הפכו להיות גם סימן לסמל סטאטוס כאשר ניתן למצוא מגוון רחב של מצתים במחירים גבוהים מעבר לזה של מצית פשוטה וניתן גם לחרוט או להדפיס הקדשה אישית על מציתים לפרסום אלו.

 


 

Copyright © 2019 cowboy.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp